I Mistrzostwa pracowników UŚ w piłce siatkowej

W dniu 14 marca br. rozegrane zostały I Mistrzostwa pracowników  Uniwersytetu Śląskiego w piłce siatkowej. Turniej zorganizowany został  przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ i objęty był  patronatem
JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny, które walczyły na boisku o miejsca  na podium. Pracownicy i doktoranci reprezentowali: Wydział Nauk o  Ziemi, Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach, Centrum Informacji  Naukowej i Bibliotekę Akademicką a także Administrację z Rektoratu.

Po zaciętych meczach I miejsce zdobyła drużyna Wydziału Nauk o Ziemi,  II miejsce przypadło drużynie INoM(y) reprezentującej Wydział  Informatyki i Nauki o Materiałach, III miejsce wywalczyli pracownicy  administracji z zespołu Rektorat Team natomiast IV miejsce w  klasyfikacji musiało zadowolić drużynę Volleyball Team CINiBA, którą  jednocześnie wyróżniono za najliczniejszą obsadę.

Rywalizacja przebiegała jak na akademików przystało w sportowej i  przyjaznej atmosferze. Zespoły były wspierane przez grono znajomych i  przyjaciół z Uniwersytetu Śląskiego.

Dziękujemy wszystkim za walkę na boisku, przestrzeganie zasad  fair-play i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji będzie nas jeszcze  więcej.

14 marca 2019

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; pok. 109;